Новини Київської області
Вишгородський район

На Київщині завдяки дрону врятували чоловіка

На Вишгородщині безхатько заснув на пеньку у лісопосадці, згодом навколо загорілась трава.

На Київщині завдяки дрону врятували чоловіка - зображення
Фото: ГУ ДСНС Київської області

Світлини з людиною, яку врятували завдяки техніці та уважності поширили надзвичайники Київщини.

Вони виконували на шостий за останні три дні виїзд на загорання сухої трави.

І він для Вишгородських рятувальників виявився досить незвичним. Адже пожежу у лісопосадці поблизу села Нові Петрівці було виявлено під час моніторингу дроном територій самими рятувальниками.

На Київщині завдяки дрону врятували чоловіка - зображення

Горіла трава, а в осередку пожежі під час гасіння пожежники знайшли безхатька, який спав на пеньку. Порятунок прийшов вчасно.

На Київщині завдяки дрону врятували чоловіка - зображення

Пожежу загасили, потерпілого вивели на повітря та передали медичним працівникам. Скоріш за все, пожежа виникла від недопалка, що випав з рук чоловіка, а вітер роздмухав вогонь по підсохлій траві.

Нещодавно, українські захисники оприлюднили відео взяття в полон окупанта за допомогою коптера. Самотнього російського військового помітили біля підбитої техніки. З допомогою дрона йому скинули записку з інструкцією, як діяти, якщо хоче вижити. Зокрема, в записці порекомендували здатися в полон, ідучи за коптером.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.