Новини
Україна
Новини Київської області
Київ

У Київській області та інших регіонах запроваджують екстрені відключення світла: що сталося

Також аварійні відключення чекають на столиці та ще три області.

У Київській області та інших регіонах запроваджують екстрені відключення світла: що сталося - зображення

Сьогодні, 11 листопада, в Київській області застосують екстрені відключення світла, таким чином стабілізаційні графіки діяти не будуть. Про це повідомили в ДТЕК Київські регіональні електромережі.

За інформацією Укренерго, також аварійні відключення сьогодні запровадять у:

  • Києві,

  • Чернігівській,

  • Черкаській,

  • Житомирській областях.

Крім того енергетики пояснили, з чим пов’язані екстрені  аварійні відключення світла.

"Сьогодні вночі ворог знову ударив по  енергетичній інфраструктурі України.  Через пошкодження в електромережах ситуація в енергосистемі України ускладнилась", –

Укренерго

До слова, вночі та зранку також були застосовані екстрені відключення у Сумській, Харківській та Полтавській областях. Проте наразі вони припинені та продовжують діяти планові відключення. В усіх інших регіонах України продовжують діяти планові відключення.

Як повідомлялося раніше,  останні пошкодження ускладнили ситуацію в енергосистемі України. За словами президента, росія пошкодила 40% енергетичної інфраструктури України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.