Новини
Надзвичайні новини
Білоцерківський район
Вишгородський район

На Київщині викрили масштабну схему збуту деревини: нарубали на 4 млн грн

"Працювало" злочинне угруповання в двох районах пристоличного регіону.

На Київщині викрили масштабну схему збуту деревини: нарубали на 4 млн грн - зображення

На Київщині викрили масштабну схему вирубки і збуту деревини. Про це в четвер, 6 квітня, повідомив очільник поліції пристоличного регіону Андрій Нєбитов.

"Особисто для мене, екологічні злочини - це не тільки правопорушення проти природи і довкілля, які шкодять сьогодні, але й злочини проти наших дітей і майбутніх поколінь, які через роки неодмінно відчують наслідки варварського відношення до природних скарбів", ‒

очільник поліції пристоличного регіону Андрій Нєбитов

Відомо, що під виглядом санітарної очистки лісу посадовці знищували масиви дерев задля отримання прибутків від продажу матеріалів. "Працювало" злочинне угруповання у складі 9 осіб на території двох районів Київської області. У Білоцерківському районі деревину збували у вигляді дров, а у Вишгородському ‒ продаючи дошками.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Чорнобилі хочуть вирубати ліс за 50 млн грн, аби реконструювати залізничну дорогу. Договір на проведення робіт уклали, закривши очі на наявність інших можливих претендентів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.