Новини
Новини Київської області
Бровари
Фастів

На Київщині протестують систему оповіщення: в яких громадах?

Сирени лунатимуть у другій половині дня.

На Київщині протестують систему оповіщення: в яких громадах? - зображення

Сьогодні, 4 травня, відразу в двох районах Київської області протестують систему оповіщення. Про це повідомив голова Броварів Ігор Сапожко та в Telegram-каналі Фастівської міської ради.

"Відповідно до інформації Департаменту цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами КОВА, сьогодні, 4 травня 2023 року, буде проводитися повторне тестування автоматизованої системи централізованого оповіщення Київської області", ‒

голова Броварів Ігор Сапожко

Зазначається, що сирена лунатиме в період з 15:00 до 16:00. При цьому заплановані декілька спрацювань електромеханічних сирен із довільними інтервалами часу.

У цей же проміжок часу в Фастові також планують провести тестування систем оповіщення, включень буде кілька.

Мешканців районів пристоличного регіону закликають зберігати спокій. Підкреслюють, що в разі реальної загрози спрацюють мобільні додатки.

Згодом із повідомлення КОВА також стало відомо, що контрольну перевірку сирен також проведуть у наступних громадах: Білоцерківська, Броварська, Березанська, Бориспільська, Бучанська, Васильківська, Ірпінська, Обухівська, Переяславська, Ржищівська, Славутицька, Фастівська, Богуславська, Вишгородська, Вишнівська, Кагарлицька, Миронівська, Сквирська, Таращанська, Тетіївська, Узинська, Яготинська, Баришівська, Бородянська, Володарська, Згурівська, Іванківська, Ставищенська, Рокитнянська, Калинівська Броварського району.

Нагадаємо, на початку травня в Київській області також тестували системне оповіщення.

Як писав "Погляд", на Київщині вже функціонують 23 класи безпеки. Також нагадаємо, що в пристоличному регіоні триває заборона на відвідування лісів. У лісах Київської області ще досі небезпечно, тому туди не можна буде ходити ще як мінімум рік.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.