Новини
Новини Київської області

На Київщині таки планують зменшити час комендантської години

У пристоличному регіоні вже обговорили можливість збільшення часу роботи приміських та міжміських автобусних маршрутів.

На Київщині таки планують зменшити час комендантської години - зображення

На Київщині все ж таки планують зменшити час комендантської години. Про це свідчить повідомлення Київської ОВА про нараду, на якій, зокрема, обговорювали питання щодо збільшення часу надання послуг із перевезення приватними компаніями у зв’язку зі зменшенням комендантської години.

"Із 26 березня більшість приміських та міжміських автобусних маршрутів Київщини працюватимуть довше. Таке рішення обумовлене планами зменшити час комендантської години", –

пресслужба Київської ОВА

Зазначається, що для зручності мешканців області було вирішено рекомендувати приватним перевізникам збільшити час роботи автобусних маршрутів на одну годину вранці та на 30 хвилин ввечері.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що слід за столицею комендантську годину можуть скоротити й у Київській області. Натомість у Києві з 26-го березня комендантську годину скоротять, вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.