Здоров'я
Київщина-суспільство

На Київщині посилюють перевірки дотримання карантину

03.12.2021
Перевіряти дотримання карантинних обмежень в посиленому режимі будуть у громадських місцях та у транспорті Київської області.

На Київщині посилюють перевірки дотримання карантину - зображення
Фото: pixabay.com

Про це повідомила пресслужба КОДА.

“Ми змушені посилити перевірки дотримання обмежень карантину. Такі дії викликані потребою зменшити навантаження на лікарів та медичну систему, адже до стаціонарів у більшості потрапляють саме ті пацієнти, які не отримали повного курсу щеплення”, - цитує пресслужба очільника Київської ОДА Василя Володіна.

КОДА нагадала жителям області про те, що з 6 грудня вступають в дію оновлені правила COVID-карантину.

Зокрема, відвідувати громадські заклади на жовтому рівні можна буде лише тим людям, які отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19 або мають негативний тест чи сертифікат про одужання. Ця ж норма поширюється і на співробітників.

Пасажири громадського транспорту повинні мати документ про вакцинацію, або одужання.

Заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів у міському та внутрішньообласному громадському транспорті у кількості більшій, ніж сукупна кількість місць для сидіння та 50% місць для стояння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу.

Як повідомлялося раніше, станом на 2 грудня, Україна посіла 14 місце у світі за кількістю нових випадків COVID-19. Водночас серед європейських країн за захворюваністю на коронавірус Україна – одинадцята.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.