#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я
Світ-суспільство

Україна в топ-15 за захворюваністю на COVID-19 у світі (інфографіка)

03.12.2021
За кількістю летальних випадків Україна, на жаль, серед рекордсменів.

Україна в топ-15 за захворюваністю на COVID-19 у світі (інфографіка) - зображення

Станом на 2 грудня, Україна посіла 14 місце у світі за кількістю нових випадків COVID-19, повідомляють в Telegram-каналі МОЗ Коронавірус_інфо з посиланням на дані статистичного ресурсу Worldometers. Серед європейских країн за захворюваністю на коронавірус Україна – одинадцята.

Попри те, що кількість нових випадків COVID-19 в Україні менша, ніж в деяких країнах, за летальністю вона їх опереджає. Наразі наша країна знаходиться на третьому місці серед країн світу за кількістю нових летальних випадків від COVID-19 і на другому – серед європейських країн.

Україна в топ-15 за захворюваністю на COVID-19 у світі (інфографіка) - зображення

Як повідомляв «Погляд», за добу в Україні зафіксовано 509 летальних випадків через коронавірус.

До слова, наприкінці листопада стало відомо про появу нового штаму COVID-19 Omicron, через який Україна закриває кордон. Натомість для осіб, які в’їжджають із країн зі стрімким поширенням нового штаму, уряд з 3 грудня запровадив нові правила.

Україна в топ-15 за захворюваністю на COVID-19 у світі (інфографіка) - зображення

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.