Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині окупанти розграбували школи та садочки, – КОДА

04.05.2022
Заклади освіти зазнали значних збитків після приходу "руського миру".

На Київщині окупанти розграбували школи та садочки, – КОДА - зображення
Фото: КОДА

На Київщині російською армією розграбовані усі школи та садочки, які знаходяться в деокупованих територіях. Загалом заклади освіти зазнали значних збитків після приходу "руського миру", повідомляють в пресслужбі КОДА.

"До війни в цих закладах було 3574 одиниці комп’ютерної техніки. Зараз проводиться позапланова інвентаризація та підраховуються розміри збитків у закладах освіти", –

керівник гуманітарного штабу Київщини Олексій Кулеба

Зазначається, що вже до Міністерства освіти і науки департаментом освіти подано потребу у комп’ютерах закладів освіти з деокупованих територій, задля того, щоб забезпечити якісне дистанційне навчання для дітей області. А в майбутньому повернутися до навчання офлайн. При цьому перші поставки від донорів очікуються найближчим часом.

Нагадаємо, на Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель. До слова, нещодавно стало відомо, які будинки в Бородянці визнали аварійними.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.