Новини
Київ
Російсько-Українська війна

На фронті загинув викладач "Козацької лицарської школи" Тарас Лемешко

Тарас Лемешко був улюбленцем як дітей, так і дорослих.

На фронті загинув викладач
Фото: Фейсбук

29 лютого у бою на Донеччині загинув викладач "Козацької лицарської школи" Тарас Лемешко.

Про це повідомили директор Спеціалізованої школи №252 ім. Василя Симоненка Олена Преподобна і Дарницька районна державна адміністрація Києва.

Військовий був учителем фізики у 252 школі, від початку повномасштабного вторгнення рф виконував бойові завдання на Київському, Миколаївському, Херсонському, Донецькому напрямках.

За даними Дарницької РДА, Лемешко за три роки до війни працював у Центрі позашкільної освіти Дарницького району, був завідувачем відділу військово-патріотичного виховання, керівником гуртка "Бойовий гопак".

"Тарас увійшов в життя дарницьких освітян легко і органічно — з філософією козацьких законів, традицій, історій, на сході розвитку та популяризації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“), бойового гопака, козацько-лицарської школи", —

розповіли подробиці про педагога і офіцера.

Він був улюбленцем як дітей, так і дорослих.

Ті, хто працював з військовим, визначають, що характерною рисою Тараса було несприйняття агресії, несправедливості, брехні, лицемірства.

"Тому він дуже болісно і близько до серця сприйняв факт повномасштабного вторгнення росії в Україну, пішов на фронт боронити мир, повертати наші території", —

повідомили важливі подробиці про особистість

загиблого Захисника ті, хто його знав.

За словами його бойових побратимів, Тарас був справедливим, грамотним і дбайливим командиром роти.

На фронті загинув викладач
На фронті загинув викладач
На фронті загинув викладач
На фронті загинув викладач
На фронті загинув викладач
На фронті загинув викладач
Фото - Дитячий табір "Козацька Фортеця"

Нещодавно, загинув український льотчик Владислав Риков, на рахунку якого 385 бойових вильотів. 30-річний військовий пілот, майор Владислав Риков, загинув 7 лютого в районі Курахового на Донецькому напрямку, де виконував бойове завдання на Су-25.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.