23.11.2018
Александр Чернышенко 0
Як повідомили у Фастівській райдержадміністрації, 21-22 листопада з метою перевірки житлово-побутових умов проживання та утримання дітей у селах Волиця та Мотовилівка Фастівського району державними органами опіки та піклування був проведений рейд «Сім’я».
Участь у рейді взяли начальник служби у справах дітей та сім’ї Фастівської райдержадміністрації Оксана Степенко, директор Фастівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Світлана Давидова, голова Волицької сільської ради Наталія Лиходько, секретар Мотовилівської сільської ради Надія Босенко.
Під час рейду були обстежені та вивчені умови виховання та проживання дітей в сім'ях, які опинились в складних життєвих обставинах. Вирішувалось питання щодо влаштування дитини, яка залишилась без батьківського піклування, в сімейні форми виховання.
З батьками були проведені профілактичні бесіди щодо необхідності забезпечення належного догляду за дітьми, попередження насилля в сім'ї. Вони були попереджені про посилення відповідальності та контролю за утриманням, навчанням та лікуванням своїх дітей.
Фастівська райдержадміністрація.