Новини
Україна
Фастів

На Фастівщині побудують новий індустріальний парк

Це буде промисловий хаб загальною площею близько 23 га.

На Фастівщині побудують новий індустріальний парк - зображення
Фото: КОДА

На Фастівщині побудують новий індустріальний парк, де будуть зосереджені компанії, що спеціалізуються на агропромисловості та машинобудуванні. Про це повідомила пресслужба КОДА.

"Підприємства, що будуть розміщуватися на території індустріального парку, зможуть у подальшому скористатися фінансовими стимулами від уряду. Зокрема, їм доступна повна або часткова компенсація відсоткової ставки за кредитами для облаштування виробничих приміщень та подальшої діяльності компаній, відшкодування витрат на підключення інженерних мереж", –

пресслужба КОДА

Також зазначається, що промисловий хаб загальною площею близько 23 га передбачає створення близько 1400 нових робочих місць. До того ж в умовах воєнного стану індустріальні парки створюють умови не лише для появи абсолютно нових підприємств, а й для релокації заводів із областей, охоплених бойовими діями.

Нагадаємо, на Київщині після бойових дій постраждало більше 100 підприємств. До слова, до кінця року в області планують побудувати 2,5 тис. одноповерхових будинків

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.