#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Україна-суспільство

На Донбасі снайпер поранив військового 72 ОМБр

24.11.2020 Наталія Головаш 0

Постійне місце дислокації ОМБ імені Чорних Запорожців – Біла Церква. Наразі бригада захищає батьківщину на Донеччині, під Авдіївкою.

Фото: facebook-сторінка 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців

24 листопада російські окупаційні війська цинічно порушили домовленості щодо перемир’я, що набрали чинності 27 липня 2020 року відповідно до рішення Тристоронньої контактної групи.

Про це повідомляється на офіційній facebook-сторінці 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців.

«Близько опівдня в передмісті Авдіївки унаслідок пострілу ворожого снайпера отримав вогнепальне поранення військовослужбовець Об’єднаних сил. Українському захиснику оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу. Стан його здоров’я важкий», - йдеться у повідомленні 72 ОМБр.

Вогонь у відповідь військові не відкривали у зв’язку із заходами евакуації пораненого. Про зухвалі та підступні дії збройних формувань РФ та її найманців негайно повідомили представників ОБСЄ.

Довідка. 72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців (72 ОМБр) — військове формування механізованих військ ЗCУ, що розміщується у місті Біла Церква Київської області. Бригада створена в 2002 році на базі 72-ї гвардійської механізованої дивізії, яка веде історію від 72-ї гвардійської мотострілецької дивізії. З 2014 року бригада бере участь у війні на сході України у складі сил АТО та ООС.

Нагадаємо, «Погляд» розповідав, що у липні на Сході України, де точиться російсько-українська війна, загинули вісім українських воїнів – Олег Шило, Тарас Матвіїв, Євген Чумаченко, Дмитро Красногрудь, Микола Ілін, Ярослав Журавель, Василь Кравченко, Артем Козій. Наймолодшому із них 18, найстаршому – 41.

Також ми повідомляли, як українських важкопоранених воїнів надвечір 6 жовтня забрав до ФРН спеціальний літак медичної служби Бундесверу. У госпіталях Бундесверу в Берліні, Кобленці та Ульмі загалом курс лікування пройшли понад 125 військовослужбовців ЗСУ. Німеччина опікується найбільшою кількістю поранених на сході України військових.