Новини
Біла Церква
Вибори

На дільницях Київщини було зафіксовано правопорушення


За минулу добу, коли Україна обирала Президента, поліція Київщини отримала 118 повідомлень про порушення виборчого права. Незважаючи на те, що більша половина з повідомлень (77) під час перевірки не знайшла свого об’єктивного підтвердження, інші все таки були зафіксовані.

На дільницях Київщини було зафіксовано правопорушення


Так, на Васильківщині на виборчій дільниці у смт Глеваха представник однієї з громадських організацій намагався покинути виборчу дільницю під час підрахунку голосів. На допомогу навіть покликав свої колег, які викликали йому медичну допомогу. Однак це йому не допомогло і він покинув ДВК після підрахунку бюлетенів. А в селі Рославичі голова виборчої комісії тікав із дільниці через вікно, прихопивши з собою печатку. Викликав швидку допомогу і за станом здоров’я намагався виїхати з печаткою до лікарні.


Також не обійшлося без порушень і на Білоцерківщині. До місцевої поліції поскаржився громадянин, що його, в статусі офіційного спостерігача, не впускають до приміщення виборчої дільниці для підрахунку голосів. Поліцейські з’ясували, що чоловіку не дозволили бути присутнім під час підрахунку голосів, оскільки він не був зареєстрований у журналі реєстрації спостерігачів у визначний період часу.

Перевірка за усіма зареєстрованими фактами порушень у сфері виборчого права ще триває, після чого подіям буде надана правова кваліфікація.

Джерело: Відділ комунікації поліції в Київській області