На дільницях Київщини було зафіксовано правопорушення
За минулу добу, коли Україна обирала Президента, поліція Київщини отримала 118 повідомлень про порушення виборчого права. Незважаючи на те, що більша половина з повідомлень (77) під час перевірки не знайшла свого об’єктивного підтвердження, інші все таки були зафіксовані.
![На дільницях Київщини було зафіксовано правопорушення](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0000IMG_20190331_122242-2000x1500.jpg)
Так, на Васильківщині на виборчій дільниці у смт Глеваха представник однієї з громадських організацій намагався покинути виборчу дільницю під час підрахунку голосів. На допомогу навіть покликав свої колег, які викликали йому медичну допомогу. Однак це йому не допомогло і він покинув ДВК після підрахунку бюлетенів. А в селі Рославичі голова виборчої комісії тікав із дільниці через вікно, прихопивши з собою печатку. Викликав швидку допомогу і за станом здоров’я намагався виїхати з печаткою до лікарні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/I0000MG_20190331_1231052-2000x1425.jpg)
Також не обійшлося без порушень і на Білоцерківщині. До місцевої поліції поскаржився громадянин, що його, в статусі офіційного спостерігача, не впускають до приміщення виборчої дільниці для підрахунку голосів. Поліцейські з’ясували, що чоловіку не дозволили бути присутнім під час підрахунку голосів, оскільки він не був зареєстрований у журналі реєстрації спостерігачів у визначний період часу.
Перевірка за усіма зареєстрованими фактами порушень у сфері виборчого права ще триває, після чого подіям буде надана правова кваліфікація.