Новини
Новини Київської області
Вишгород
Надзвичайні новини
Екологія
Кримінальні новини

На браконьєрів подали до суду


Кияни, які незаконно ловили рибу, та ще й забороненими знаряддями у Вишгородському районі, відповідатимуть за свої дії  

Співробітники Вишгородського відділу поліції ГУНП в Київській області за погодженням з прокурором Вишгородського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури скерували обвинувальний акт до суду відносно 48- та 49-тирічних жителів Києва, яких підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.249 КК України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Ситуація була задокументована приблизно півмісяця тому. Тоді зазначені кияни здійснювали незаконний вилов риби забороненими знаряддями лову.на території Київського водосховища у селі Старі Петрівці Вишгородського району.

Перед тим, як співробітники водної поліції Вишгородського відділу спільно з працівниками рибоохоронного патрулю затримали рибних браконьєрів, правопорушники встигли виловити 49 судаків та 4 лящі. Таким чином вони  нанесли збитків державі на суму понад 25670 грн.

Цей факт було задокументовано слідчо-оперативною групою Вишгородського ВП та було відкрито кримінальне провадження за ч.1ст.249 КК України, за резульатами якого й скеровано до суду обвинувальний акт.

Джерело: Вишгородський відділ поліції