Головні новини
Російсько-Українська війна

На борту Іл-76 мали бути військово-політичні VIP-персони рф, - Андрій Юсов (ВІДЕО)

На борту літака Іл-76, який у середу впав у бєлгородській області рф, повинні були перебувати російські військово-політичні VIP-представники, але в останній момент спецслужби заборонили їм сідати на борт.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі "Радіо Свобода".

«В останній момент фсб фактично наказало їм не сідати на цей борт і скористатися іншими видами транспорту… Це інформація була з’ясована в рамках нашої оперативної роботи вже після того, як подія сталася», — сказав Андрій Юсов.

За його словами, прізвища цих російських VIP-персон, які мали бути на борту, вже відомі і їх представлять в межах міжнародного розслідування.

Представник ГУР також повідомив, що представників російського МНС, які прибули на місце падіння літака, фактично вигнали представники фсб і російські військові.

"І їм не дали здійснити огляд місця цієї трощі. Ці та інші факти вказують на можливість зумисних дій держави-агресора. Ми розуміємо, що мова йде про життя наших оборонців і важкий емоційний стан родичів, саме тому коментарі і офіційна позиція відбувається максимально виважено з урахуванням цих обставин", —

додав Андрій Юсов.

В свою чергу, Уповноважений Верховної Ради Дмитро Лубінець звернувся до ООН та Міжнародного Комітету Червоного Хреста з приводу падіння військового літака Іл-76 у Росії.

Нагадаємо, 18 січня в Броварах поруч із дитячим садком та житловим будинком впав гвинтокрил. Згодом стало відомо, що в авіакатастрофі загинуло керівництво МВС, зокрема, назвали імена всіх дев’яти співробітників міністерства, які загинули під час авіакатастрофи.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.