На Бородянщині відкрили модульний дитсадок
![На Бородянщині відкрили модульний дитсадок На Бородянщині відкрили модульний дитсадок - зображення](/storage/resized/lg/news/98d9ea49-7fb4-4297-af38-ae46d6430071/04_dutsad2.jpg)
У Загальцях, що на Бородянщині, відкрили модульний дитячий садок. Про це повідомили в пресслужбі КОВА.
Освітній заклад розрахований на одночасне навчання 55 дітей і повністю забезпечений необхідними меблями, кухнею та генератором.
Зазначають, що модульний садочок ‒ це лише перший, тимчасовий етап. Наступним буде повна і комплексна відбудова всіх соціальних закладів. Зокрема, і закладу освіти в Загальцях.
До слова, модульний садок встановили за сприяння "Благодійного фонду "Угорська екуменічна служба допомоги-Україна".
![На Бородянщині відкрили модульний дитсадок На Бородянщині відкрили модульний дитсадок - зображення](/storage/resized/lg/news/98d9ea49-7fb4-4297-af38-ae46d6430071/04_dutsad.jpg)
Нагадаємо, в березні в Бородянці відкрили "модульний" Центр надання адміністративних послуг. Як повідомлялося раніше, модульний Центр надання адміністративних послуг має бути розрахованим на 25 робочих місць для спеціалістів та 1 для самообслуговування громадян. Також обіцяли, що там мешканці громади зможуть отримати широкий спектр послуг.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.