Новини
Бородянка
Суспільство
Київщина-суспільство

У Бородянці побудують модульний Центр надання адміністративних послуг

07.10.2022
Нове приміщення планують зробити максимально зручним для чисельних відвідувачів.

У Бородянці побудують модульний Центр надання адміністративних послуг - зображення

У Бородянці триває спорудження нового модульного Центру надання адміністративних послуг. Про це повідомили в Telegram-каналі Бородянської територіально громади.

"Встановлення ЦНАП фінансується Програмою ООН, що здійснює діяльність, спрямовану на зміцнення потенціалу органів місцевого самоврядування. Нове приміщення буде максимально зручним для чисельних відвідувачів", –

пресслужба Бородянської територіально громади

У Бородянці побудують модульний Центр надання адміністративних послуг - зображення

Зазначається, що модульний Центр надання адміністративних послуг буде розрахований на 25 робочих місць для спеціалістів та 1 для самообслуговування громадян. Обіцяють, що там мешканці громади зможуть отримати широкий спектр послуг.

Нагадаємо, окупанти завдали збитків Бородянці на майже $150 млн.

Раніше також повідомлялося, що Уряд Литви затвердив проєкт відбудови Київщини, зокрема, в Бородянці планують побудувати мобільне поселення, а в Ірпені відновити дитячий садок.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.