Новини
Україна

На березі Чорного моря можуть побудувати космодром (ВІДЕО)

Космодром в Україні. Його планують побудувати на узбережжі Чорного моря.

Український космодром може зявитися на кордоні Одеської та Миколаївської областей, там вже є відповідна територія. 

Однак будівництво космодрому потребує узгодження з Туреччиною, оскільки існують ризики падіння відпрацьованих ступенів ракети на її територію. 

 "Поки що космодром в Україні не будують, бо наша територія густо заселена. А при спорудженні такого об’єкта повинні бути дотримані певні вимоги. Зокрема, необхідна безлюдна територія — не менше 500 км під трасою польотів ракет-носіїв і важливих народногосподарських об'єктів по 200 км в обидва боки від цієї траси", – зазначив голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

Нагадаємо, у травні про плани побудувати в Україні власний космодром заявив глава Державного космічного агентства Володимир Тафтай. 

Зазначимо, 13 січня відбувся запуск українського супутника "Січ-2-30" з американського космодрому, деталі за посиланням.

Раніше повідомлялося, в Україні побудують завод з виготовлення військових дронів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.