#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина
Кримінальні новини

Митний платіж за золоту «ювелірку» – 13, 5 мільйона гривень

20.05.2019 0 Косянчук Інна 0

Фізичну особу, яка ввезла золото в Україну поза митним контролем, звільнено від кримінальної відповідальності

Фахівці слідчого управління фінансових розслідувань головного управління у Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області у квітні встановили, що фізична особа придбала в Туреччині понад 50 кілограмів ювелірних виробів із золота для подальшої реалізації їх у спеціалізованих магазинах на території України. В самому цьому факті нічого підозрілого чи кримінального, але проблема в тому, що зазначена фізична особа ввезла золоту «ювелірку» в Україну поза митним контролем.. А враховуючи те, що вироби призначались для продажу, це означає, що особа  ухилилась від сплати митних платежів. А там сума досить істотна – 13,5 мільйона гривень.

То ж  слідчі скерували до суду кримінальне провадження за підозрою фізичної особи у несплаті митних платежів.

Однак це той випадок, коли порушник швидко виправляється сам:  фізична особа внесла відповідні платежі. «Враховуючи, що завдані державі збитки в сумі 13,5 мільйона гривень відшкодовано в повному обсязі, судом винесено ухвалу у кримінальному провадженні, якою визнано фізичну особу винуватою та звільнено останню від кримінальної відповідальності у зв’язку з відшкодуванням завданих державі збитків», повідомляє Головне управління ДФС у Київській області.