Мисливець на дітей: в Обухові розшукують маніяка
Обухівськими соцмережами шириться інформація, що в місті з’явився маніяк який полює на дітей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/rebenok-1.jpeg)
Повідомлення про чоловіка, який намагався наздогнати хлопчиків, обухівчанин опублікував у ресурсі «Безпечне місто Обухів».
"У нього кругле обличчя, в окулярах теж круглі для зору. Волосся темне рідке, навіть як в їжака торчить вгору. Був одягнений дуже акуратно. Синя парка, джинси такого ж кольору, світла кофтинка а через плече сумка чоловіча не велика. І жінка яка це побачила і тітка цієї дівчини, є батьками з класу дітей моєї подруги, інформація достовірна, вона давала свідчення в поліції сьогодні ввечері"- попередив у ресурсі Віталій Сокур.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/Screenshot_5.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/ninos_extranos_01.jpg)
Місцеві мами дуже стурбовані ситуацією. Жінки одна одній пересилають попереджувальні повідомлення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72632304_1103606639829208_8064946677686992896_n.jpg)
Представник міської ради повідомив журналістам «Погляду», що на даний час Обухівський райвідділ поліції займається розшуком даної особи, а незабаром у мережах оприлюднять фоторобот підозрюваного.