Мультфільм українки побачать на Каннському кінофестивалі
Короткометражний мультфільм українки опинився серед 17 фільмів із 1952, які відібрала комісія.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/107741499_2737801513118886_5595355764491601823_o.jpg)
Українська режисерка Єлизавета Письмак стала учасницею міжнародної студентської конкурсної програми Cinéfondation 2020 Каннського кінофестивалю.
Дівчина навчається у Польській національній школі кіно, телебачення і театру ім. Леона Шиллера. Про це повідомляє пресцентр Державного агентства України з питань кіно.
У своїй стрічці Єлизавета висвітлює проблему дисморфофобії – деструктивної ненависті до свого тіла. Режисерка вдається до комізму і гротеску, розповідаючи про це непросте явище.
Синопсис короткометражки звучить так:«Побачивши в дзеркалі нестерпне видовище, героїня вирішує позбутися зайвої ваги. Вона виснажує себе голодом і страждає, поки, нарешті, до неї з довгоочікуваним запрошенням не з’являється гонець із казкового королівства худих. Але виявляється, що і там не все так прекрасно».
Нагадаємо, 17-річний акордеоніст з Гостомеля переміг у всеукраїнському конкурсі.