Новини
Гостомель
Технології
Новини світу

"Мрія" з'явиться в новому симуляторі від Microsoft

Дуже скоро кожен охочий зможе відчути себе пілотом унікального літака "Антонов".

"Антонов" уклав ліцензійний договір із Microsoft на право використання марки Ан-225 "Мрія" в новій версії продукту Microsoft Flight Simulator. Тож уже дуже скоро кожен користувач  симулятора зможе відчути себе пілотом унікального літака, повідомляють на Facebook-сторінці ANTONOV Company.

"Ми хотіли запустити цю версію саме на річницю руйнування літака, до 27 лютого. Наше бажання – зробити все можливе для відновлення Ан-225. Ми плануємо перераховувати кошти ДП "Антонов", яке буде відбудовувати цей потужний літак", ‒

ANTONOV Company

Нову гру від Microsoft уже протестував командир екіпажу Ан-225, шеф-пілот Дмитро Антонов і відзначив високий професіоналізм команди, яка працювала над розробкою цього продукту. "Мрію" відродили в цій грі у вигляді, максимально наближеному до оригіналу. Також слова шеф-пілота записали для привітальної промови до користувачів симулятора.

"Сьогодні я щасливий вітати Вас на борту найбільшого в світі транспортного літака Ан-225 "Мрія" у грі Microsoft Flight Simulator! Ми щиро вдячні всім, хто допомагає нам у відновленні цього славетного велетня. Щиро бажаю вам отримати насолоду від прекрасного, неповторного відчуття польоту, коли саме в ваших руках оживе могутній, неперевершений птах, який так красиво, легко та витончено почувається в небі! Сміливо вирушаємо в політ! Be brave like Ukraine!  Mriya is coming! Ми відновимо її разом!", ‒

командир екіпажу Ан-225, шеф-пілот Дмитро Антонов

Нагадаємо, в листопаді минулого року повідомлялося, що для нової "Мрії" є близько 30% комплектуючих. Також зазначалося, що вже почалися конструкторські роботи. Натомість влітку повідомлялося, що в КОВА вже опрацьовується план відбудови літака "Мрія". А в травні командир одного із трьох екіпажів літака АН-225 заявив, що відновити "Мрію" неможливо, але є шанс створити нову.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.