Новини
Україна
Гостомель

Для нової "Мрії" є близько 30% комплектуючих: почалися конструкторські роботи

В ДП "Антонов" уточнили інформацію щодо створення нової "Мрії".

Для нової

Державне підприємство "Антонов" розпочало конструкторські роботи другого літака Ан-225 "Мрія". Про це повідомили на Facebook-сторінці ДП.

"Наразі розпочалися конструкторські роботи в цьому напрямку. За наявною експертною оцінкою, на теперішній час є близько 30 відсотків комплектуючих, які можна використати для другого зразка літака", –

Державне підприємство "Антонов"

Також на підприємстві підрахували, що коштуватиме побудова нового літака щонайменше 500 млн євро, проте про конкретну суму поки говорити зарано.

Крім того зазначили, що більш детальну інформацію буде поширено після перемоги України у війні.

До слова, напередодні видання Bild з посиланням на слова гендиректора ДП "Антонов" Євгена Гаврилова повідомило про початок будівництва другої "Мрії", роботи над якою начебто ведуться у "секретному місці". В компанії підкреслили, що в даній поширеній журналістами інформації "була допущена неточність", проте не зазначили, яка саме. Найімовірніше "неточність" стосувалося того, що "новий літак готовий уже на 30%", насправді ж компанія має близько 30% комплектуючих для нової "Мрії".

Нагадаємо, влітку повідомлялося, що в КОВА вже опрацьовується план відбудови літака "Мрія". Натомість в травні командир одного із трьох екіпажів літака АН-225 заявив, що відновити "Мрію" неможливо, але є шанс створити нову.

До слова, на початку червня архітектори показали, як може виглядати пасажирський термінал "Мрія" в Гостомелі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.