Новини
Російсько-Українська війна

Момент влучання УМПБ Д30-СН по будівельному гіпермаркету у Харкові (ВІДЕО)

Кількість зниклих безвісти скоротилася, одразу після удару зв'язку не було із 15 людьми.

Російські окупаційні війська вдарили по будівельному гіпермаркету "Епіцентр" у Харкові вдень 25 травня двома УМПБ Д30-СН (уніфікований міжвидовий планувальний боєприпас, калібром 30 см).

Про це повідомляють у Telegram обласної прокуратури.

Зазначено, що ударів по Київському району Харкова було завдано з території Бєлгородської області країни-агресора РФ приблизно о 16.00.

"Зафіксовано влучання по території будівельного гіпермаркету, у якому перебувало більше ніж 200 осіб. Спалахнула масштабна пожежа. Станом на зараз відомо про двох загиблих чоловіків – співробітників цього будівельного гіпермаркету. 24 особи травмовані. 11 співробітників гіпермаркету не виходять на зв'язок. Рятувальні роботи тривають".

У ДСНС України опублікували у Facebook відео гасіння рятувальниками пожежі на площі понад 10 тис. м² усередині "Епіцентру".

О 17.45 пожежу будівельного гіпермаркету локалізували, додали у ДСНС України у Facebook.

"Триває гасіння пожежі".

Як повідомляв "Погляд" раніше, усі служби вже на місці надають допомогу – рятують людей і ліквідовують пожежу, яка повністю охопила приміщення, 10 тис. кв. м. Відомо про загиблих і поранених.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.