«Могильник» автошин у Боярському лісі: чи вдасться утилізувати відпрацьований матеріал?
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Shyny-Boyarka.jpg)
Житель Боярки Віталій Падалка у мережі Фейсбук виклав світлину своєрідного «могильника» автомобільних шин у Боярському лісі поблизу високовольтної лінії електропередачі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Shyny-Boyarka-skr.jpg)
Судячи з коментарів, начебто вже знайшовся бажаючий їх забрати звідти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Shyny-praz-5-640x362-1.jpg)
Нагадаємо, що минулого року в Ірпені спалахнув скандал з утилізацією шин на території ПрАТ «Ірпіньмаш», де їх спалювали, не дотримуючись відповідної технології.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/ShynyStandart-1.jpg)
Відчуваючи сморід, жителі міста вдалися до акцій протесту. Власник виробництва змушений був згорнути тут свою діяльність. Водночас влада реагувала на скандал досить мляво.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Shyny-mityng-Litv.jpg)