Новини
Біла Церква

Міськрада Білої Церкви «поскаржилась» центральній владі на перешкоджання децентралізації


Відповідне звернення  підтримали міські депутати  до президента України, віце-прем’єр міністра –міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, голови Київської обласної ради.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

У зверненні йдеться про те, що тривалий час у Білоцерківському районі створюється перешкоджання процесу децентралізації влади через приватні інтереси та амбіції окремих сільських, селищних керівників.

Як повідомляється у зверненні, на фактично міських територіях, але за межами індексно-кадастрової карти Білої Церкви, розміщені промислові підприємства, соціальні об’єкти, які належать до комунальної власності міста, мають поштові та юридичні адреси в місті Біла Церква, а відповідно до інформації з Державного земельного кадастру - знаходяться в адміністративних межах територіальних одиниць Білоцерківського району.

За межами індексно-кадастрової карти Білої Церкви опинились й житлові масиви з багатоповерховою забудовою в яких загалом проживає біля 70 тисяч жителів.

«У результаті на сьогодні склалась ситуація, коли землями комунальної власності територіальної громади Білої Церкви розпоряджаються суміжні сільські та селищні ради, місцеві та територіальні органи виконавчої влади. Розвивати, управляти, утримувати зазначені території в найкращих інтересах громадян, які там вже проживають з кожним роком стає все проблематичніше», - помідомляється у зверненні депутатів.

Тому, на думку білоцерківських депутатів, вирішити цю проблему зможе реформа децентралізації по об’єднанню громад.

Фото - Білоцерківська міська рада.