#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Здоров'я

Минулого року на Київщині відкрили 8 нових сільських амбулаторій

20.01.2022
Понад 29 тисяч жителів Київської області завдяки цьому отримали доступ до якісної медичної допомоги.

Минулого року на Київщині відкрили 8 нових сільських амбулаторій - зображення
Фото: pixabay

Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, інформує пресслужба КОДА.

Він наголосив, що протягом 2021 року в рамках програми "Велике будівництво" було відкрито 8 нових медзакладів у селах області, зокрема у Білоцерківському, Фастівському, Обухівському та Броварському районах.

"Минулого року ми багато працювали над розвитком медичної інфраструктури. Особливу увагу приділяли вдосконаленню надання медичних послуг у селах. Це дуже важливий момент, тому що люди повинні мати можливість отримати кваліфіковану допомогу лікаря в себе вдома, а не їхати задля цього в центр громади", – сказав очільник КОДА.

Також повідомляється, що впродовж минулого року загалом в області завершена реалізація 35 проєктів зі зведення сільських амбулаторій. Загальна сума їх вартості складає майже 297,5 млн грн.

Нагадаємо, у 2023 році нову амбулаторію мають відкрити у Білій Церкві. На будівництво медзакладу на території житлового масиву "Піщаний" витратять понад 26 мільйонів бюджетних коштів.

Також повідомлялося, що 55 амбулаторій області отримали нове телемедичне обладнання. У програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування входять планшетний ПК Lenovo, портативний ЕКГ, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, спірометр, безконтактний термометр та дерматоскоп.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.