#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Микола Малуха: Роздуми інтелектуалів Росії про війська біля українського кордону

17.01.2022
Що пишуть про російські війська біля українського кордону (Московский центр Карнеги, Россия в глобальной политике)

Микола Малуха: Роздуми інтелектуалів Росії про війська біля українського кордону - зображення

Вчора мене поплутав диявол і я зайшов на російські аналітичні ресурси – почитати їхні роздуми про російські війська біля українського кордону (Московский центра Карнеги, Россия в глобальной политике), де публікуються не якісь фріки, а ніби пристойні дослідники, які свого часу входили до топ-100 впливових людей світу від Time.

Якщо все це "інтелектуальне лайно" почитати, то:

  • де факто України не існує;

  • Україна виключно сфера інтересів РФ;

  • Україна не має права ні з ким будувати відносини, крім РФ, бо інакше це наносить загрозу РФ;

  • Україна позбавлена суб'єктності в міжнародній політиці і повинна все узгоджувати з РФ;

  • Якщо все це заперечувати, то це означає "русофобія".

Я б теоретично на це погодився, якби: Росія була економічно розвиненою країною з ВВП (на душу населення) хоча б на рівні Італії чи Південної Кореї; розвинутими демократичними інститутами та достатнім верховенством права...

Тобто якби РФ могла запропонувати конкурентоспроможний продукт, альтернативний "північноатлантичному" світу.

Нам же хочуть імпортувати жебракування, тортури у відділках поліції з гвалтуванням пляшками/швабрами, екологічні катастрофи (кейс із Норильськом), лісні пожежі, посадки в тюрми за репости, отруєння політичних опонентів за антикорупційні розслідування, ізоляцію від розвинутого світу і дружбу зі скаженими авторитарними режимами.

 

Дехто у нас заявляє, що "плювати, що там в них відбувається!

Навіщо нам їхні новини".

Ні і ще раз ні. Нам треба, щоб були спеціальні інформаційні блоки на ТБ, розділи на сайтах, де б розповідалося про те, як урочисто відкрили туалет з діркою у землі, про тортури у тюрмах, кримінальні справи проти активістів... щоб люди усвідомлювали, яке це лайно "рузкій мір" і як від нього треба тікати подалі...

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.