Блоги

Микола Малуха: Ірпінська міськрада витратить 170 мільйонів гривень на будівництво льодової арени

Ірпінська міськрада погодила кредит в Укрексімбанку на 440 млн грн на 5 років під 13-20% річних (писав про це, посилання внизу). З них 170 млн грн підуть на будівництво арени.

Микола Малуха: Ірпінська міськрада витратить 170 мільйонів гривень на будівництво льодової арени - зображення

Від цієї брехні мене просто тіпає. Ірпінська міськрада погодила кредит в Укрексімбанку на 440 млн грн на 5 років під 13-20% річних (писав про це, посилання внизу).

З них 170 млн грн на будівництво арени. Рахуємо: 170 х 0,13 х 5 = 110,5 млн грн лише відсотки (мінімальні) за кредитом без комісій та інших платежів. Тобто ірпінська громада заплатить за цю арену 280,5 млн грн.

Микола Малуха: Ірпінська міськрада витратить 170 мільйонів гривень на будівництво льодової арени - зображення

Але Київська ОДА, депутати "Слуг народу" подають це як особисте досягнення президента, бо це ж в рамках його програми. Це навіть не популізм, а брехня.

І це в умовах, коли в місті не вистачає 4 шкіл, басейну, станції швидкої, травпункту, 8 дитсадків, капітального ремонту дитячої лікарні, пологового відділення/будинку.

Замість цього беруться кредити на нікому непотрібну арену, щоб попіарився президент і його політсила, яка наближається до політичного банкуртства.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.