Микола Малуха: Ірпінська міськрада витратить 170 мільйонів гривень на будівництво льодової арени
![Микола Малуха: Ірпінська міськрада витратить 170 мільйонів гривень на будівництво льодової арени Микола Малуха: Ірпінська міськрада витратить 170 мільйонів гривень на будівництво льодової арени - зображення](/storage/resized/lg/news/95a13d40-a2c8-4fc7-8f9f-e869d5103f7e/26994424-c521-4fad-92b8-d41b2d1bf48e.jpg)
Від цієї брехні мене просто тіпає. Ірпінська міськрада погодила кредит в Укрексімбанку на 440 млн грн на 5 років під 13-20% річних (писав про це, посилання внизу).
З них 170 млн грн на будівництво арени. Рахуємо: 170 х 0,13 х 5 = 110,5 млн грн лише відсотки (мінімальні) за кредитом без комісій та інших платежів. Тобто ірпінська громада заплатить за цю арену 280,5 млн грн.
![Микола Малуха: Ірпінська міськрада витратить 170 мільйонів гривень на будівництво льодової арени Микола Малуха: Ірпінська міськрада витратить 170 мільйонів гривень на будівництво льодової арени - зображення](/storage/resized/lg/news/95a13d40-a2c8-4fc7-8f9f-e869d5103f7e/273822034_10224903347744697_6639376728500933289_n.jpg)
Але Київська ОДА, депутати "Слуг народу" подають це як особисте досягнення президента, бо це ж в рамках його програми. Це навіть не популізм, а брехня.
І це в умовах, коли в місті не вистачає 4 шкіл, басейну, станції швидкої, травпункту, 8 дитсадків, капітального ремонту дитячої лікарні, пологового відділення/будинку.
Замість цього беруться кредити на нікому непотрібну арену, щоб попіарився президент і його політсила, яка наближається до політичного банкуртства.
Першоджерело за посиланням.
На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".
Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.
Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.