Новини Київської області
Блоги
Політика

Микола Малуха: "Брудний піар забудовників на спортивно-патріотичному центрі"

Забудовник Олександр Тигов захопив ділянку і почав зводити будівлю прикриваючись створенням спортивно-патріотичного клубу для реабілітації воїнів АТО.

Микола Малуха:

На честь Збройних сил України не зайвим буде згадати як деякі ділки люблять піаритися, що "щось будують та роблять" для військових, а насправді собі в кишеню кладуть.

Сумний кейс з с.Святопетрівське, що на Київщині.

У 2016 році забудовник Олександр Тигов (який був головою Києво-Святошинського району) захопив ділянку і почав зводити будівлю.

Публічно пообіцяв, що це буде “Спортивно-патріотичний клуб “Доброволець”.

Це мав бути об’єкт, призначений для реабілітації та ресоціалізації саме добровольців, що пройшли фронти російсько-української війни.

Тут мав бути музей “Від Майдану до АТО”, спортзали і т.п.

Перед самою будівлею Тигов урочисто встановив пам’ятник добровольцю-гранатометнику.

Микола Малуха:

Але як тільки посади позбавився та невдало через різні політичні сили (зокрема, "За Майбутнє") намагався повернутися до влади, то вирішив "перепрофілювати" СПК Доброволець у чергове ЖК - "Петровський Смарт".

Отака сумна історія. Більше деталей у Ігор Бердніков.

Першоджерело за посиланням.

В тексті блогу представлені, перш за все, думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції Інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії на важливі теми, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Микола Малуха:
Допис Facebook Микола Малуха

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.