Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

Ми маємо сформувати танковий кулак свободи, ‒ Зеленський (ВІДЕО)

Президент подякував союзникам за готовність передати Україні сучасні й дуже потрібні танки. Тепер головне – швидкість та обсяг.

Ми маємо сформувати танковий кулак свободи, ‒ Зеленський (ВІДЕО) - зображення

Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні 25 січня сказав, що потрібно сформувати такий танковий кулак, такий кулак свободи, після ударів якого тиранія вже не підніметься.

"Сьогодні день надзвичайно приємних новин для України. Є танкова коаліція. Є рішення щодо відкриття постачання танків для нашої оборони. Сучасних танків.

Ми маємо сформувати такий танковий кулак, такий кулак свободи, після ударів якого тиранія вже не підніметься", –

президент України Володимир Зеленський

Глава держави висловив вдячність усім союзникам України за готовність передати сучасні танки, наголосивши, що ключовим тепер є швидкість та обсяг постачань.

"Я дякую всім нашим союзникам за готовність передати нам сучасні й дуже потрібні танки.

Усе це доводить найважливіший факт для світу зараз – факт, що свобода тільки міцнішає. І те, як обʼєднано ми всі працюємо для посилення свободи, для захисту України та Європи, – це історичне досягнення лідерів, які працюють зараз.

Ключове тепер – швидкість та обсяг. Швидкість тренування наших військових, швидкість постачання танків в Україну. Обсяг танкової підтримки", –

президент України Володимир Зеленський

Також президент подякував за "зворушливі слова підтримки та привітання" з днем народження.

Нагадаємо, 25 січня був день народження Володимира Зеленського. Дивіться в матеріалі "Погляду", як змінився президент за рік.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.