Мешканці Українки ініціювали проведення суботника в лісі
Ідею про проведення суботника в лісочку біля другої школи запропонували самі мешканці. Гарну і корисну ініціативу миттю підхопили активні не байдужі мешканці Українки. Керівництво міста запевнило в допомозі інвентарем та наданням транспорту для вивезення сміття. Афіші, виготовлені самостійно. Ініціаторами вже розклеєні по місту та висвітлені на різних сторінках в фейсбуці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/A4EAE7D8-62D9-4C60-B6B3-5BDF77AF4020.jpeg)
Еко-зустріч запланована на 12 жовтня о 10 ранку. Єдине, про що просять організатори — забути у цей день про політику, сварки лозунги та піар і об’єднатися заради спільної доброї справи.