Мешканку Київщини, яка планувала стати "міністром" після окупації, судитимуть
![Мешканку Київщини, яка планувала стати Мешканку Київщини, яка планувала стати](/storage/resized/lg/news/96acba0a-555a-4db8-9efd-d616a117c73e/25_syd.jpg)
Мешканку Київщини судитимуть за державну зраду. Як повідомляє пресслужба прокуратури Київської області, жінка ще до початку військової агресії РФ проти України працювала директором однієї з приватних столичних шкіл, при цьому мала проросійські погляди та підтримувала окупацію частини нашої держави. Також вона співпрацювала з представником РФ, який брав участь у проведенні інформаційних акцій проти України та мав зв’язки зі спецслужбами РФ. Жінка передавала йому інформацію щодо місцезнаходження ЗСУ та тероборони, а також стосовно державних, політичних і культурних діячів України, які виступають проти російської агресії.
У винагороду за свою роботу обвинувачена планувала обійняти посаду міністра освіти в окупаційному органі.
Жінку судитимуть за статтею державної зради в умовах воєнного стану, санкція якої передбачає до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, в червні в Бучі спіймали 65-річного прихильника "руского міра". Він відкрито підтримував військову агресію росії проти України та виправдовував окупацію її територій.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.