Новини Київської області
Буча

Меню затвердили, тендери провели: фабрику-кухню у Бучі готують до відкриття

Фабрику-кухню у Бучі поступово запускатимуть у роботу на початку березня. Наразі там завершується навчання працівників та тестування обладнання.

Меню затвердили, тендери провели: фабрику-кухню у Бучі готують до відкриття - зображення
Фото - Бучанська міська рада

Нещодавно, Перша в Україні фабрика-кухня, що відкрили у Бучі вже працює в тестовому режимі. Тут щодня готуватимуть понад 10 тисяч порцій їжі для шкіл та дитсадків трьох громад: Бучанської, Немішаївської та Бородянської. Страви робитимуть на сучасному обладнанні, їх у спеціальних боксах вантажівками доставлятимуть до закладів освіти.

Про це повідомили в Бучанській міській раді.

Мер міської ради зазначив, що усі співробітники пройшли тренінги по роботі з новітнім обладнанням та навчилися налагоджувати ланцюги процесів всередині підприємства.

"Меню вже затверджено. Відтак, за шість хвилин можна приготувати 3000 котлет, а 110 літрів супу — за 25 хвилин. Тож продуктивність на найвищому рівні. По суті, ефективність приготування має бути налагоджена похвилинно, щоб вчасно та якісно відвантажувати готову їжу для доставки у школи”, –

зазначив мер Бучі.

Також проведені майже всі тендери на закупівлю продуктів. Поки що — тільки на три місяці, щоб перевірити якість продукції від постачальників.

Меню затвердили, тендери провели: фабрику-кухню у Бучі готують до відкриття - зображення
Меню затвердили, тендери провели: фабрику-кухню у Бучі готують до відкриття - 1 - зображення
Меню затвердили, тендери провели: фабрику-кухню у Бучі готують до відкриття - 2 - зображення
Меню затвердили, тендери провели: фабрику-кухню у Бучі готують до відкриття - 3 - зображення

Нагадаємо, Фабрика-кухня щодня готуватиме 10 000 обідів для школярів усіх навчальних закладів трьох громад — Бучанської, Немішаївської та Бородянської. Це частина розпочатої ще до повномасштабного нападу РФ реформи шкільного харчування в Україні. Її будівництво розпочалося у квітні цього року. Очікується, що фабрика-кухня в Бучі стане пілотним проектом, і в майбутньому мережу фабрик-кухонь буде поширено на всю територію України. Кожна з них зможе забезпечувати харчуванням 30 – 40 навчальних закладів. До освітньої мережі в Україні входять 14 тис. шкіл та 10 тис. дошкільних закладів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.