Новини
Буча
Анонси
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Меморіал учасникам АТО та «Бучанська агенція регіонального розвитку»


Територія для меморіалу учасникам АТО, створення «Бучанської агенції регіонального розвитку», перейменування Гаврилівської дитячої музичної школи, ДПТ під заклади торгівлі.

Ці та інші питання виносять на розгляд пленарного засідання 81-ї сесії Бучанської міської ради, що розпочнеться 23 липня о 10:00.

Порядок денний

  1. Про роботу комісії по наданню соціальної допомоги, житлових субсидій і пільг на житлово-комунальні послуги.
  2. Про роботу архівного відділу щодо забезпечення зберігання документів, що мають місцеве значення та здійснення управління архівною справою і діловодством на території Бучанської міської об’єднаної територіальної громади.
  3. Про внесення змін до рішення 71 сесії Бучанської міської ради VІI скликання від 19 грудня 2019 року за №4344-71-VII «Про місцевий бюджет Бучанської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік».
  4. Про розгляд звернень щодо внесення змін до договорів оренди земельних ділянок:

4.1. Про розгляд звернення ТОВ «ЗИСК», вул. Кравця, с. Луб’янка.

4.2. Про розгляд звернення Байдака М.Ф., пров. Революції, 2-в, м. Буча.

5. Про створення комунальної установи Бучанської міської ради «Бучанська агенція регіонального розвитку» та затвердження положення Програми фінансової підтримки.

6. Про управління майном, яке належать до комунальної власності Бучанської міської територіальної громади міста Буча:

6.1. Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради №4051-67-VII від 25.10.2019 р., БО Київський Християнський Благодійний фонд «Наріжний камінь».

6.2. Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради №4508-73-VII від 30.07.2020 р., БО Київський Християнський Благодійний фонд «Наріжний камінь».

6.3. Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради №2055-40-VII від 31.05.2018 р., БО Київський Християнський Благодійний фонд «Наріжний камінь».

6.4. Про передачу нежитлових приміщень комунальної власності Бучанської міської об’єднаної територіальної громади з балансу КП «Бучанське УЖКГ» на баланс архівного відділу БМР, вул. Я. Мудрого, 1-А, с. Блиставиця.

7. Про надання згоди на безоплатну передачу друкованої продукції Національної академії педагогічних наук України на баланс відділу освіти Бучанської міської ради.

8. Про безоплатну передачу необоротних активів з балансу Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №3 на баланс Бучанської Української гімназії.

9. Про передачу майна КНП «БКДЦ» Бучанської міської ради КНП «Ірпінська центральна міська лікарня» Ірпінської міської ради.

10. Про перейменування Гаврилівської дитячої музичної школи.

11. Про затвердження положення про встановлення розміру плати за навчання у початкових мистецьких навчальних закладах Бучанської МОТГ.

12. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Яблунська, 127, в м. Буча.

13. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Толстого, 1, в м. Буча.

14. Про розгляд питання щодо визначення території, в межах м. Буча Київської області, для розміщення меморіалу учасникам АТО.

15. Про розробку матеріалів містобудівної документації, а саме: «Детальний план території, орієнтовною площею 1,4 га, для будівництва закладів торгівлі в межах вул. Вокзальна, Г. Сковороди, пров. Вокзальний та існуючої житлової і громадської забудови в. Буча, Київської області».

16. Про вирішення питань регулювання земельних відносин громадян, підприємств, установ та організацій.

17. Депутатські запити.

18. Різне.

Джерело: пресслужба Бучанської міської ради