Блоги

Марина Степанська: Інфозаробітчани шукають в Україні аборигенів для зйомок great story

15.08.2022
За останні дні в Києві активно шукав собі знімальну групу "канадський продюсер для нетфлікс", який через 20 хвилин виявився русскім "актівістом" Пєтєй Вєрзіловим. TЗ - познімати трохи на блокпосту десь під Авдєєвкою.

Марина Степанська: Інфозаробітчани шукають в Україні аборигенів для зйомок great story - зображення

Рубрика, яка вже стала тут традиційною "інфозаробітчани шукають в Україні аборигенів для зйомок great story".

За останні дні в Києві активно шукав собі знімальну групу "канадський продюсер для нетфлікс", який через 20 хвилин виявився русскім "актівістом" Пєтєй Вєрзіловим. TЗ - познімати трохи на блокпосту десь під Авдєєвкою.

Також досі активно шукають режисера-оператора-групу для зйомок Художнього. Фільму. Про Бучу. В Бучі. Зараз.

З реконстукцією і тд. Всі знайомі режисер/ки оператор/ки повідмовлялись, але всіх трусило від люті ще довго.

Інфозаробітчан можна розпізнати з першої ж хвилини розмови по фразі "Світ має дізнатись про..." Світ має дізнатись про ваш героїзм, про Бучу, etc.

Тобто в обмежній реальності інфозаробітчанина не існує такого явища, як засоби масової інформації, які місяціями на перших шпальтах і в праймтайм демонстрували світові майже в ріал тайм жахи цієї війни.

Без Пупкіна і його авторитетного відтворення цих жахів методом копіпасту іноземних репортажів з України світ буде й далі перебувати в летаргійному сні.

В обмеженій реальності інфозаробітчанина українці з кіноспільноти готові заробляти. Неважливо на чому. На Бучі, на Авдіївці чи що там зараз на слуху. Бюджет десь 300 євро, але ж ми знаємо, що в Україні цих грошей має вистачити на рік життя сім'ї з чотирма дітьми.

Зворотна сторона цієї непозбувної бентеги - колеги втомились і їх стає все менше. Колега режисер пішов на навчання перед відправкою в спецпідрозділ, колега оператор готується до наступної мобілізації, колега звукорежисер так заїбався, що скоро просто закриється на студії, всі монтажери або на фронті, або, як хтось, робить курси десь в Європі ну чи там займається чимось опосередковано пов'язаним з кіно за межами України. Всі, хто могли б. Ні, не про Бучу. А про цей час тут і зараз змістовно відрефлексувати.

Профільне міністерство тим часом нарешті спромоглося хоч щось заявити. Меседж зводиться до "грошей нема й не буде, ну ви там дєржитєсь, до речі, а вот русскіє нє всє плохіє".

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.