#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Марина Степанська: І про людей з індустрії, які роблять дикі речі в ці дні

04.08.2022
Alex Malyshenko показує кіно у Миколаєві. Вдень в укритті він говорить з людьми на теми "чи потрібне нам ще мистецтво", вночі спить у ванні, а коли "ракети стукають у двері", то у підвалі на картоні.

Марина Степанська: І про людей з індустрії, які роблять  дикі речі в ці дні - зображення

І про людей з індустрії, які роблять дикі речі в ці дні. Наприклад, Alex Malyshenko показує кіно у Миколаєві.

Вдень в укритті він говорить з людьми на теми "чи потрібне нам ще мистецтво", вночі спить у ванні, а коли "ракети стукають у двері", то у підвалі на картоні (оцей портрет в одіялі зроблений в ніч найбільших обстрілів, яку ми провели гуртом в підвалі чи не останнього готелю в Миколаєві, який ще не підірвали).

Марина Степанська: І про людей з індустрії, які роблять  дикі речі в ці дні - зображення

Алекс каже "У Миколаєва був прикольний слоган - місто на хвилі, тепер його виправили на "Місто на вибуховій хвилі".

Алекс зберіг здатність не тільки жартувати в цих умовах, а й тролити зальотних гостей підвалу за каски і броніки, в яких вони вмощуються спати. Як всі місцеві, Алекс вже заразився фаталізмом калібру "як прилетить - то прилетить, так судьба рішила".

Ми виїждали з Мико у вівторок і хотіли забрати Алекса з собою.

Та нє, каже Алекс, в мене тут ще діло є, я обіцяв показати дітям кіно про зоопарк.

Десь у середу. Як не буде наступу. Ніколи не знаєш, які crazy people ходять з тобою поруч, поки не опинишся з ними разом у "місті на вибуховій хвилі".

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.