#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Мар'яна Олеськів: Розвиток туризму та партнерство з державою Катар

15.12.2021
Партнерство з державою Катар - приклад нового напрямку роботи команди державного агентства розвитку туризму України.

Мар'яна Олеськів: Розвиток туризму та партнерство з державою Катар - зображення

Цього року вся Україна була свідком неймовірного буму туристів із Саудівської Аравії, які протягом останніх шести місяців почали масово до нас їздити.

Позитивний досвід із КСА дав нам чітке зрозуміння: вже з 2022 року розширюємо географію пріоритетних ринків, зокрема, й на інші країни Арабської затоки.

Партнерство з Державою Катар - приклад нового напрямку роботи команди Державне агентство розвитку туризму України.

Вчора ми підписали Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння з Міжнародною компанією Al Rayyan W.L.L.

Цей документ регулюватиме взаємодію між Україною і Катаром у підвищення рівня освіти у туристичній галузі шляхом залучення інноваційних методик навчання.

​​

Мар'яна Олеськів: Розвиток туризму та партнерство з державою Катар - зображення

Наразі в Україні нараховується 120 вишів, які готують бакалаврів за спеціальністю #242 "Туризм" та 75 закладів, які готують за спеціальністю #241 "Готельно-ресторанний бізнес".

Загалом протягом 2021 року ці заклади випустили близько 2,5 тисяч фахівців за спеціальністю "Туризм" та 2,5 тисячі за спеціальністю "Готельно-ресторанна справа".

Очевидно, що галузь потребує зміни підходів, адаптації навчальних програм і кваліфікаційних стандартів, аби відповідати часу і вимогам ринку.

Меморандум є вагомим кроком до відкриття нового та сучасного Університету гостинності в Україні, та й загалом підвищення рівня освіти в туристичній галузі.

Також хочу привітати Міністерство інфраструктури України із підписанням Меморандуму про взаєморозуміння з катарським інвестором Al Rayyan Tourism Investment Co. W.L.L., який сприятиме залученню інвестицій та розвитку готельної інфраструктури.

Зокрема, мова йде про інвестиції у модернізацію ДП «Готель «Україна».

Першоджерело за посиланням.

 

Мар'яна Олеськів: Розвиток туризму та партнерство з державою Катар - зображення

В тексті блогу представлені, перш за все, думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції Інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії на важливі теми, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо ви маєте бажання написати для нас авторську колонку, напишіть нам.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.