Блоги

Мар'яна Олеськів: Регіональна туристична конференція

09.12.2021
Створення програми з розвитку та промоції локальноі кухні вже наступного року.

Мар'яна Олеськів: Регіональна туристична конференція - зображення

Вкотре відвідую регіони і вкотре помічаю одну особливість - на місцях катастрофічно не вистачає закладів з локальною їжею.

На сьогодні, на жаль, значна кількість українських міст не може похвалитися кафе та ресторанами, де б можна було спробувати справжньої місцевої кухні, рецептура якої збереглася ще з давніх часів.

На вулицях міста розкидані безликі піцерії, бургерні та суші-бари. В той же час саме розвиток локальної кухні потребує особливої уваги для приваблення потенційного туриста.

Зокрема і про це говорили з колегами під час сьогоднішнього заходу «Регіональна туристична конференція. Кіровоградщина», де зібрались представники також Черкаської, Полтавської та Вінницької областей.

Мар'яна Олеськів: Регіональна туристична конференція - зображення

Домовились, що будемо впроваджувати програми з розвитку та промоції локальноі кухні вже наступного року.

На жаль, після децентралізації влади в Україні досі існує проблема, що громади не до кінця розуміють, як правильно використовувати ресурси та можливості, які для них відкрились. Саме тому запланували на наступний рік серію навчання громад та розробку практичних рекомендацій з маркетингу територій.

А вже зараз повертаюсь до Києва, де 7 грудня відбудеться одразу два заходи:

«Регіональна туристична конференція. Київщина», у якій візьмуть участь представники Київщини, Чернігівщини та Сумщини.

«Всеукраїнська туристична конференція», під час якої будуть підбиті підсумки усіх попередніх конференцій.

Детальніше про ці та інші івенти читайте на сторінці.

Першоджерело за посиланням.

Мар'яна Олеськів: Регіональна туристична конференція - зображення

В тексті блогу представлені, перш за все, думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції Інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії на важливі теми, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо ви маєте бажання написати для нас авторську колонку, напишіть нам.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.