Новини
Україна
Автоновини

Малюють та стирають: водії-порушники прагнуть «сховатись» від камер автофіксації

15.06.2020 Александр Чернышенко 0

Щойно запрацювали камери автоматичної фіксації, винахідливі водії почали вдаватись до хитрощів, щоб уникнути відповідальності за порушення ПДР: закривати номерні знаки, замальовувати символи. Але відповідальність за ці дії все одно настає.

По це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його словами, на дорогах є патрулі, які завжди можуть зупинити авто за ці порушення, а саме - за експлуатацію автомобіля:

  • без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому авто чи не відповідає вимогам стандартів,
  • з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами, у тому числі з нанесенням покриття або застосуванням матеріалів, що перешкоджають чи ускладнюють його ідентифікацію,  
  • з забрудненим номерним знаком, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим.

За це порушення передбачений штраф у розмірі 170 грн. (ч.6. ст.121 КУпАП). За повторність порушення штраф — 255 грн. або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Увагу спеціальних екіпажів патрульної поліції акцентовано на виявлення цих правопорушень і водії-порушники вже отримали свої постанови.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про місця розташування камер автофіксації порушень ПДР у Київській області.

Фото - Олексій Білошицький.