#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Максим Бахматов: Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) представляє проєкт ReІnforceUA

30.06.2022
Для усіх бажаючих тепер доступні кращі інтелектуальні ресурси світу. Ці матеріали також важливі для українських підприємців, бізнесменів, управлінців, менеджерів, громадських діячів які готові взяти на себе відповідальність за відбудову України.

Максим Бахматов: Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) представляє проєкт ReІnforceUA - зображення

Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) представляє проєкт ReІnforceUA. Це загальнонаціональний освітній проєкт.

Для усіх бажаючих тепер доступні кращі інтелектуальні ресурси світу.

Ці матеріали також важливі для українських підприємців, бізнесменів, управлінців, менеджерів, громадських діячів які готові взяти на себе відповідальність за відбудову України.

Відомі світові спікери щотижня читають онлайн-лекції з актуальних питань:

• Розвиток економіки

• Бізнес

• Гуманітарні науки

• Інше

Мета ReІnforceUA — активізація підприємницької діяльності, підтримка бізнесу, надання допомоги мирним жителям, які постраждали від війни, відновлення та зміцнення української економіки після Перемоги.

Партнери проєкту: Фонд Родини Богдана Гаврилишина, а також три найвпливовіші міжнародні асоціації бізнес-освіти: AACSB, AMBA та EFMD.

Доступ до подій є безкоштовним. Лекції можна слухати мовою оригіналу та в синхронному перекладі українською.

30 червня о 16.00 виступає Ювал Ной Харарі з темою «Війна в Україні: повернення до закону джунглів чи новий щабель в еволюції суспільства?».

Теми, які будуть обговорені на зустрічі:

• Як виглядає війна сьогодення?

• Як змінився характер протистояння наддержав у 21 столітті?

• Як змінилося розуміння «користі» війни у наш час

• Чи повернеться людство від економіки миру до економіки війни після повномасштабного вторгнення рф в Україну?

• А також про розвиток кіберзброї, економіки, заснованої на штучному інтелекті, про те, чи може це стати передумовою "нових воєн" для людства, та про те, чи можна і яким чином зберегти мир на планеті?

Харарі - ізраїльський історик, філософ та автор відомих світових бестселерів: Сапієнс: Коротка історія людства, Хомо Деус: Коротка історія майбутнього, Це один з найвпливовіших інтелектуалів сьогодення. Він був одним з головних спікерів Світового Економічного Форуму в Давосі в 2020 та 2018 роках, а також приїздив в Україну на запрошення МІМ і взяв участь у Міжнародному освітньому форумі Facing The Future у 2019 році.

Сайт проєкту.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.