Новини Київської області
Макарів

Макарівська громада отримала сертифікати про розмінування

Ці сертифікати офіційно підтверджують, що раніше заміновані ділянки ретельно обстежені і там відбулося знешкодження.

Макарівська громада отримала сертифікати про розмінування - зображення
Фото - Макарівський селищний голова Вадим Токар.

Макарівська громада отримала сертифікати про розмінування.

Про це повідомив Макарівський селищний голова Вадим Токар.

Перші сертифікати в Україні, видані HALO Trust Ukraine спільно з Центром протимінної діяльності Державної спеціальної служби транспорту, офіційно підтверджують, що раніше заміновані ділянки поблизу села Наливайківка та Макарова ретельно обстежені та знешкоджені, а отже, більше не становлять загрози для життя та здоров’я людей.

Ці сертифікати офіційно підтверджують, що раніше заміновані ділянки поблизу села Наливайківка та Макарова ретельно обстежені, там відбулося знешкодження.

"Відтепер мешканці даних населених пунктів зможуть без остраху ходити рідною землею, обробляти поля, будувати домівки та планувати майбутнє без жахливої загрози вибухів. Це результат кропіткої та небезпечної роботи фахівців з розмінування, які протягом тривалого часу ризикували своїм життям, щоб звільнити нашу землю від вибухонебезпечних предметів", —

зазначив Вадим Токар.

Макарівській селищний голова зауважив, що це лише перший крок на шляху до повного розмінування території громади, яка була окупована. На інших ділянках ще можуть бути вибухонебезпечні предмети.

"Ми продовжуємо працювати над тим, щоб зробити нашу громаду безпечною та комфортною для життя. Не нехтуйте правилами безпеки та не заходьте на неперевірені території", —

додав Токар.

Нещодавно у Бучанській громаді презентували інноваційну машину для розмінування. Близько 12 тисяч квадратних метрів території здатна пройти та знешкодити одна розмінувальна машина за день. Ключовою перевагою є дистанційне керування на відстань до 1000 метрів, що гарантує безпеку саперів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.