Ляльковий театр на колесах "Равлик" завітає в Ірпінь
Київський приватний театр на колесах, що їздить містами України та привозить власні вистави, приїжджає незабаром у Центральний парк та парк "Незнайка".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/05/189681031_1448028055534746_455162996511699220_n-1413x2000.jpg)
22 травня о 16:00 у Центральному парку відбудеться музична вистава про кумедне життя у одному глухому селищі "Українські переспіви". Наступного дня, 23 травня, там відбудеться вистава "Жужик" про перші кроки малюка у великому місті.
Виставу "Жужик" проведуть також у парку "Незнайка" 23 травня. Обіцяють, що усі вистави відбудуться на свіжому повітрі серед тихих та затишних дерев.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/05/188460083_1448028148868070_2889436467547362568_n-1413x2000.png)
"Квиточки для ваших малят будуть особливо смачними, завдяки нашій акторці (з котрою ви зможете познайомитись на виставі", -
йдеться у повідомленні
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.
Фото: театр "Равлик"