Лякаюча хода: вулицями Києва пройшли зомбі
Напередодні Геловіна у Києві 26 жовтня пройшов "Парад зомбі". На шабаш біля пам'ятника Ярославу Мудрому злетілися зомбі, відьми та інші міфічні персонажі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1224842_9917301.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1224842_9917307.jpg)
На п’ятий поспіль зомбі-парад зібралася здебільшого молодь. Охочі повеселитися у яскравих костюмах та гримі ввімкнули музику біля Золотих Воріт і станцювали, зокрема під пісня Майкла Джексона.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1224842_9917300.jpg)
Геловін святкують традиційно у ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Люди одягаються у страшні костюми на Геловін і лякають перехожих. А діти, здебільшого у США, ходять до сусідів зі словами "цукерки або – смерть" та назбирують цілі відерця солодощів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1224842_9917399.jpg)
Геловін походить від стародавнього кельтського свята жнив та днів мертвих. А після прийняття християнства у IX столітті 1 листопада почали відзначати День усіх святих. Дата збіглася із язичницьким Самайном. В англійській мові цей день має назву All Hallow’s Eve і якщо скоротити, виходить.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1224842_9917306.jpg)