Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Лукашенко визнав участь Білорусі у війні проти України (ВІДЕО)

04.10.2022
“Білорусь бере участь в "російській спецоперації", але своїх солдат не відправляє", - сказав Лукашенко.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко визнав, що його країна бере участь в так званій "російській спеціальній воєнній операції", але водночас заперечив проведення мобілізації.

Про це повідомляють білоруські ЗМІ.

Він зазначив, що у Білорусі зараз немає потреби оголошувати мобілізацію. “Білорусь бере участь в "російській спецоперації", але своїх солдат не відправляє", - сказав Лукашенко.

Також він додав, що зараз Білорусь модернізує свої збройні сили, зважаючи на ситуацію в світі.

Тим часом, радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк вважає, що Лукашенко зараз вкрай розгублений через тиск президента рф володимира путіна, який намагається втягнути Білорусь у війну з Україною. росія хоче отримати більш інтенсивної участі у війні від Білорусі, що загрожує різким обнуленням перспектив державності, і білоруси це розуміють, у тому числі й Лукашенко", – зазначив Подоляк.

Нагадаємо, на початку вересня Лукашенко “пригрозив” позбавити громадянства політичних емігрантів. Тоді ж він заявив, що війна в Україні завершиться найближчим часом і росія не може її програти. Про це він сказав під час відкритого уроку історії у школах та вишах. Також лукашенко переконував білоруських школярів та студентів, що "Україну ділять". Зокрема, за його словами, поляки зацікавлені у західних територіях країни. У зв’язку з цим диктатор вважає, що розв'язка конфлікту буде вже "найближчим часом".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.