#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном
Політика

Лукашенко: кордон з Україною потрібно надійно захистити від неадекватності її керівництва (ВІДЕО)

21.01.2022
Олександр Лукашенко заявив, що біля кордонів Білорусі йде нарощування військового контингенту України.

Самопроголошений президент Білорусі вважає, що кордон з Україною потрібно надійно захистити на випадок неадекватності її влади.

Про це він заявив на нараді щодо зміцнення військової безпеки Білорусі.

"З болем у серці ми спостерігаємо все те, що коїться в Україні. Її нинішнє політичне керівництво, перебуваючи під зовнішнім керуванням, поводиться часом непередбачувано і неадекватно", – сказав Олександр Лукашенко.

Зі свого боку, Олександр Лукашенко анонсував спільні з Росією військові навчання біля кордонів України у лютому.

"Нам треба спрогнозувати ситуацію на майбутнє: що буде завтра і післязавтра. Тому є мудра приказка "Хочеш миру — готуйся до війни". Жорстока, але така чоловіча. Ми повинні робити все для того, щоб нас не могли застати зненацька, і щоб у потрібний момент ми могли відповісти. Абсолютно переконаний, що ви, люди в погонах, знаєте, що треба робити, щоб захистити нашу землю", – повідомив він.

Водночас Служба безпеки України наголосила на маніпулятивності й провокативності заяви самопроголошеного президента Білорусі про нібито нарощування українського військового контингенту біля кордонів цієї країни.

При цьому Олександр Лукашенко створив мігрантську кризу на кордоні з країнами Балтії та Польщею. Україна посилила захист кордону з Білоруссю, щоб запобігти варіанту подібних провокацій з мігрантами на власному кордоні. Там триває спецоперація "Полісся".

Напередодні Олександр Лукашенко анонсував нові військові навчання з Росією на кордоні з Україною в рамках "Союзної держави".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.