Ледь не вчадів: вогнеборці Обухівщині врятували життя власнику оселі
Інформація про пожежу надійшла 28 жовтня. Вона сталася у селі Григорівка, по вулиці Козацькій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/media-share-0-02-0a-d79d02dc4d667317dc879bf275b44285643753621e7506269730967b289088dd-148591c7-505d-4bc4-8ae0-fc808fe679c7.jpg)
На місце виклику було направлено черговий караул.По прибуттю якого, було встановлено, що горить житловий приватний будинок. Рятувальникам вдалося ліквідувати пожежу протягом 10 хвилин. Внаслідок пожежі, власник отримав отруєння чадним газом і був доставлений до приймального відділення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/media-share-0-02-0a-ab8c17c494a3c6ba18822d8a7bc6517ead784c5cffbbdb387a1a3a664b8e815e-fe783e1d-5d89-4654-9d9f-11d0f4f13ae6.jpg)
Причина пожежі встановлюється.