#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Лаврентій Кухалейшвілі: 3 роки тому Карплюк і Ко прийняли деребанний Генплан знищення Ірпеня

30.12.2021
Вже тоді було зрозуміло, що будівельна мафія, яка щойно відчула смак беззаконня і сотень мільйонів брудних коштів, буде далі знищувати наше місто тотальною забудовою.

Лаврентій Кухалейшвілі: 3 роки тому Карплюк і Ко прийняли деребанний Генплан знищення Ірпеня - зображення

Я попереджав, що 1 500 000 кв. м на 70 000 нових мешканців, що будівельна мафія Карплюка набудувала за 5 років, це тільки початок!

На черзі ще 3 000 000 кв. м! Громада обрала! Ігнор виборів!

З 120 000 містян, і це без ОТГ, на вибори пішло лише 17 000 людей!

Але навіть при такій явці ми змогли перемогти будівельну мафію!

До ради не прошло більше 10 партій забудовників та їхніх посіпак, серед яких Єдина громада, За майбутне, ОПЖЗ, Наш край, Справедливість Наливайченка та інші партії, місцеві осередки яких купили забудовники!

Лаврентій Кухалейшвілі: 3 роки тому Карплюк і Ко прийняли деребанний Генплан знищення Ірпеня - зображення

На жаль, ми програли! І програли тому, що продалися ті миші, які йшли в раду на нашій хвилі боротьби з будівельною мафією! Я про голосят і "Свободу"! Їм повірили люди, але Ополінській, який за 2 місяці до виборів очолив місцевий осередок "Свободи", обрав бабло! І ще за місяць до виборів купив собі нову машину за 30 000 у.о.!

Ми спокійно могли набрати 15% голосів! Це 7-8 депутатів! Але Ополінський зробив все, аби злити партію на виборах, не проводив передвиборчу кампанію, не забезпечив підрахунок голосів, а найголовніше, зробив так, аби навіть якщо "Свобода" і зайде в раду, то туди не потрапили б ті, хто 5 років був кісткою в горлі Карплюка!

Лаврентій Кухалейшвілі: 3 роки тому Карплюк і Ко прийняли деребанний Генплан знищення Ірпеня - зображення

Тож маємо! Тепер замість реальної боротьби ОППОзиція тільки робить вигляд і вже відкрито ходить на корпоративи до Карплюка!

Тож коли ви стоїте в корках, сидите без світла, не може влаштувати дитину в садочок чи відчуваєте зліть від якості води, не вініть нікого окрім себе!

Це наслідки вашої байдужості до власної долі й життя в місті!

Лаврентій Кухалейшвілі: 3 роки тому Карплюк і Ко прийняли деребанний Генплан знищення Ірпеня - зображення

Запам'ятайте раз і назавжди: рівень життя міста залежить не від президента, не від Верховної Ради, не від Кабінету міністрів, а залежить виключно від місцевої влади, тобто від депутатів міської ради і мера!

Поки ви це не зрозумієте, на зміни навіть не розраховуйте!

Не ходите на вибори – потім не нийте! У Європі люди тому і краще живуть, бо знають ці істини! І на місцеві вибори люди ходять майже зі 100% явкою!

Пешоджерело за посиланням.

На жаль, якщо зараз нічого не робити, то до наступних виборів наше місто знищать остаточно! Але і тепер є вибір! Мовчки це ковтати або боротися за своє гідне життя в місті! За поширення плюс в карму!

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу. Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.