Киян біля метро зустрічатиме "Друг"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/drun4.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/drug1.jpg)
Новий арт-обєкт з'явився на станції метро "Почайна". Відтепер напроти McDonald’s височить скультура п'ятиметрового англійського бульдога під назвою "Друг". ЇЇ авторами стали Олег Годунов та Іван Длугунович.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/Snymok-ekrana-2019-10-08-v-04.05.26.png)
За словами скульпторів, даний об'єкт - подарунок місту, жителям і гостям столиці. На реалізацію "Друга" було витрачено 30 днів та величезну кількість сил, масштаби дають про себе знати.
"Це скульптура, так-так повноцінна скульптура. Дуже складно було тримати в таємниці весь процес від зародження ідеї до втілення в реальність Але витрачений час ніщо в порівнянні з емоціями від отриманого результату", - зазначив Іван Длугунович.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/drug3.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/drug.jpg)