#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Світ-суспільство
Україна-суспільство

Курс гривні до долара і євро знизився

10.03.2020 Косянчук Інна 0

Національний банк України встановив курс валют на 10 березня, за яким спостерігається зростання всіх валют, крім рубля

На вівторок, 10 березня, офіційний курс гривні знизився до всіх основних валют, окрім  російського рубля. Зокрема, курс долара США становить 24,9215 грн, євро – 28,2336. Про це повідомляється на сайті НБУ.

«Порівняно з 9 березня курс усіх валют зріс, крім рубля, який знизився. Гривня подешевшала до долара і євро на тлі падіння на світових ринках через розрив угоди ОПЕК з Росією і початок цінової війни між Саудівською Аравією і РФ. Експерти прогнозують, що на тлі паніки на нафтовому ринку, викликаної зривом угоди ОПЕК+ і різким падінням цін на нафту, котирування найближчим часом можуть знизитися до 20 доларів за барель. Американські індекси на відкритті торгів обвалилися слідом за азіатськими і європейськими. S&P 500 відкрився падінням на 7%, Dow Jones — на 7,29%, NASDAQ Composite — на 6,86%. Через обвал торги на Нью-Йоркській фондовій біржі призупиняли на 15 хвилин», повідомляє Главком.

За даними НБУ курс російського рубля на 10 березня становить 3,6531 гривні.